صدور ویزای آلمان

نحوه دریافت و مراحل صدور ویزای آلمان شامل تعیین وقت سفارت آنلاین و ارائه مدارک به دفتر ویزامتریک و انگشت نگاری می باشد. در صورتی که اخذ ویزای آلمان از طریق آژانس هواپیمایی سبزینه انجام شود، تمام این مراحل با اطمینان و دقت تمام توسط کارشناسان مجرب ما انجام خواهد شد. علاوه بر این، ارائه مشاوره در خصوص تهیه مدارک و ارائه توصیه های لازم در خصوص ارائه مدارک، انگشت نگاری و مصاحبه نیز انجام خواهد شد.
 
مدت زمان بررسی و تایید ویزای آلمان
مدت زمان بررسی و تایید ویزای آلمان بستگی به زمان وقت سفارت دارد، و با توجه به میزان تقاضا و شلوغی متفاوت خواهد بود. معمولا همه مراحل اخذ ویزای آلمان صفر تا صد حدود یک ماه تا یک ماه و نیم به طول می انجامد. مدت زمان بررسی مدارک و اعلام نتیجه ویزای آلمان توسط ویزامتریک آلمان در تهران حدود یک تا دو هفته به طول می انجامد.
 
پیگیری ویزای آلمان
پیگیری ویزای آلمان و اطلاع از مراحل طی شده از طریق سایت ویزامتریک امکان پذیر می باشد. با توجه به دسترسی کارشناسان آژانس مسافرتی سبزینه به پرتال سایت ویزامتریک ، متقاضیان می توانند جهت آگاهی از مراحل طی شده توسط آژانس مسافرتی ویزای آلمان سبزینه اقدام نمایند.
 
بررسی ریجکت شدن ویزای آلمان
بررسی ریجکت شدن ویزای آلمان از دو طریق قابل انجام می باشد. روش اول تنظیم کردن نامه اعتراض به ریجکتی ویزای آلمان می باشد، که به همراه ضمیمه کردن مدارک اثبات کننده اشتباه ریجکتی و ناحق بودن ریجکتی به صورت ایمیل یا پست به سفارت ارائه می شود. بایستی توجه داشت که نامه اعتراض به سفارت بایستی در فرمت استاندارد و نگارش صحیح ارسال شود. کارشناسان مجرب سبزینه در خصوص تنظیم